Chcete ušetřit mnoho svého drahocenného času i peněz? Tak čtěte dál. Nám je jasné, že podnikání je Vaší prioritou a povinné účetnictví Vám jen ubírá energii, kterou byste mohli věnovat rozvoji své firmy. Z toho důvodu se vedením účetnictví nezabývejte a tuto starost přenechejte nám.

Věřte tomu, že Vaše účetnictví povedeme profesionálně a zodpovědně, neboť máme letité zkušenosti. Coby profesionální a zkušený tým pracujeme rychle, spolehlivě, precizně a slíbené termíny jsou nám svaté.

Proč si vybrat právě nás?

Jsme profesionálové

Pracujeme v oboru mnoho let, samozřejmostí je neustálé vzdělávání se v oboru a studium novinek.

Každého klienta si vážíme

Můžete se těšit na vstřícný a indiviuální přístup. Dáváme přednost dlouhodobým vztahům založeným na oboustranné důvěře.

Ušetříme Vám peníze

Jelikož pracujeme s minimálními náklady, můžeme si dovolit nastavit cenovou hladinu příjemnou pro Vaši peněženku. A navíc jako odborníci dobře víme, že v účetnictví je každá chyba velmi drahá, proto se dále vzděláváme a známe vždy aktuální informace.

Ušetříme Vám spoustu času

Proč byste měli desítky hodin trávit nad čísly, když se Vám nabízí profesionální pomoc. My k Vám rádi přijedeme a určitě se dohodneme.


Jak pracujeme


Chcete mít účetnictví v pořádku a nebýt přitom zavaleni papíry?
Buďte s námi online a ušetříte jak čas, tak i peníze! Co to znamená?

Nezáleží na hodině

U nás máte možnost přístupu do svého účetnictví 24 hodin denně. Můžete tak vystavovat faktury, nahlížet do dokladů, vést pokladnu či sklad. Ušetříte tak peníze za vedení Vašeho účetnictví.

Jsme multiplatformní

Pokud máte málo času a nemáte vždy k dispozici PC či notebook, vezměte si tablet či telefon. Vše rychle a bezpečně.

Elektronické zpracování

Zašlete přijaté doklady elektronicky a my je v nejbližším termínu zpracujeme. Jednou za měsíc si vyzvedneme jejich originály. Čím častěji obdržíme Vaše doklady, tím aktuálnější bude Vaše účetnictví.

Vždy ve spojení

Doklady si můžete zkontrolovat a dále být s námi prostřednictvím elektronické komunikace.